• Produkty ogrodnicze

  CECHY CHARAKTERYSTYCZNE NASZYCH PRODUKTÓW

  Jesteś profesjonalnym hodowcą warzyw, owoców i kwiatów, ogrodnikiem-amatorem czy posiadaczem przydomowego ogródka? W naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie: odporne na działanie promieni UV folie do budowy tuneli, niezwykle wytrzymałe folie kiszonkarskie, szczelne i estetyczne folie do budowy oczek wodnych, cenione przez sadowników agrotkaniny oraz lekkie i elastyczne siatki cieniujące.

  Wszystko to w szerokiej gamie parametrów, kolorów i wymiarów.

  Foliarex i Wigolen oferują Państwu wyłącznie wyroby najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach. Nasze produkty posiadają wymagane atesty, świadectwa jakości oraz certyfikaty bezpieczeństwa.

  Dokładając wszelkich starań, by nasze produkty jak najlepiej spełniały Państwa oczekiwania, wciąż dopracowujemy ich parametry techniczne, termoizolacyjne i zabezpieczające.

  Dlatego jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom folie trwałe, odporne na uszkodzenia i duże wahania temperatur, sprawdzające się nawet w trudnych warunkach klimatycznych.

  W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko wyroby o parametrach "standardowych".

  Realizujemy również indywidualne zamówienia - produkujemy folie, agrotkaniny i siatki cieniujące idealnie dostosowane do potrzeb naszych Klientów, także w nietypowych kolorach, gramaturach i rozmiarach, posiadające podwyższone parametry, m.in.: wytrzymałościowe, antyfoggingowe czy termoizolacyjne.

  Produkty ogrodnicze Foliarex

Copyright © P.W. Foliarex Sp. z o.o. Casus Design