• O Firmie

  Foliarex Sp. z o.o. to 20-letnie doświadczenie w produkcji folii opakowaniowych, budowlanych i ogrodniczych. Elastycznie reagując na zmieniające się potrzeby rynku, wciąż poszerzamy asortyment naszych produktów, oferując je klientom z nowych branż. Niezmienna pozostaje ich JAKOŚĆ, potwierdzona certyfikatami ISO.

  Firma, założona w 1990 roku w Poznaniu, przez pierwsze lata swej działalności specjalizowała się w produkcji folii opakowaniowych. O jej dynamicznym rozwoju świadczyć może oferowany Państwu obecnie szeroki asortyment folii budowlanych, dla rolnictwa i ogrodnictwa, opakowaniowych, tworzyw sztucznych i regranulatów. Cieszą się one od lat niesłabnącą popularnością, dzięki najwyższej jakości i konkurencyjnym cenom. Trzy zakłady produkcyjne Foliarex zlokalizowane w Drożdżycach, Stęszewie i Słubicach posiadają łączne moce produkcyjne rzędu dziesiątków tysięcy ton przetworzonego polietylenu rocznie. Dzisiejszą pozycję lidera firma zawdzięcza swej innowacyjności i elastyczności, szybkości reagowania na sygnały z rynku oraz zaangażowaniu pracowników, którzy każdego dnia udoskonalają jakość naszych produktów, by spełniały Państwa oczekiwania.

  Grupa FOLIAREX

  Siłą Grupy Foliarex - którą tworzą Foliarex Słubice, Foliarex Stęszew oraz Wigolen - jest wszechstronność i szerokość asortymentu. Dzięki rozbudowanej strukturze i specjalizacji poszczególnych zakładów, oferujemy Państwu również atrakcyjne jakościowo i cenowo folie budowlane, ogrodnicze, do oczek wodnych, kiszonkarskie, agrotkaniny i agrowłókniny.

  Wypracowana przez lata pozycja lidera w branży nie pozwala nam spocząć na laurach.

  Wciąż poszerzamy asortyment i każdego dnia udoskonalamy parametry naszych produktów, by jeszcze lepiej dopasowywały się do potrzeb Klientów.

  W drugiej połowie 2010 roku, dzięki uruchomieniu kolejnej nowoczesnej linii do produkcji membran, znacznie zwiększymy nasz potencjał i zaproponujemy Państwu nowe produkty o wyjątkowej jakości.

  Oferta Foliarex to także doceniane od wielu lat geomembrany i geotkaniny - produkty o szerokim zastosowaniu, m.in. w budownictwie drogowym, kolejowym i inwestycjach komunalnych.

Copyright © P.W. Foliarex Sp. z o.o. Casus Design