• Foliarex Stęszew

    Foliarex Stęszew to szeroki wachlarz folii opakowaniowych i ochronnych - produkty najwyższej jakości, posiadające wszystkie wymagane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

    Wśród nich od lat niesłabnącym powodzeniem cieszą się wielowarstwowe folie termokurczliwe, folie techniczne (do "caterów" i polipropylenowe), worki i folie z dodatkiem spieniającym.

    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale doskonalimy właściwości naszych produktów, by sprostać rosnącym wymaganiom ich użytkowników. Nieustannie pracujemy nad podwyższaniem parametrów termoizolacyjnych i zabezpieczających naszych folii. Najnowszą inwestycją Foliarex - a zarazem tegorocznym hitem - są folie ochronne z klejem. Dzięki wysokiej odporności na działanie promieni UV oraz warunków atmosferycznych idealnie sprawdzają się w trudnych warunkach transportu, montażu i magazynowania. Chronią przed zabrudzeniami, zapobiegają uszkodzeniom mechanicznym i nie pozostawiają śladów po kleju.

    Ten innowacyjny w skali europejskiej produkt może być stosowany w prawie każdej gałęzi przemysłu - od ochrony blach dachowych i elewacyjnych, przez ochronę profili okiennych PVC, aż po karoserie samochodowe oraz sprzęt RTV i AGD.

    Ogólne Warunki Sprzedaży Foliarex Stęszew:

Copyright © P.W. Foliarex Sp. z o.o. Casus Design