• Wigolen Mirsk

  Oddział w Mirsku to najmłodszy oddział firmy Wigolen S.A. Produkowane tam włókna poszerzają bogatą ofertę wyrobów polipropylenowych wytwarzanych w Częstochowie. Wśród oferowanych wyrobów znajdziecie Państwo włókna standardowe, włókna o zwiększonej odporności na utlenianie oraz włókna HT o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych. Oferujemy włókna w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, zróżnicowanej masie liniowej oraz długości cięcia. Oddział w Mirsku stawia na innowacyjność, elastyczność, szybkość reagowania oraz zaangażowanie pracowników, którzy każdego dnia udoskonalają jakość produktów, by jak najlepiej spełniały Państwa oczekiwania.

  Dlatego jesteśmy szczególnie dumni z naszego najnowszego, innowacyjnego wyrobu - polipropylenowych włókien do betonu z rodziny BETON-FIB i BETON-ZBROJ, przeznaczonych do niekonstrukcyjnego stosowania w betonie, zaprawie i zaczynie.

  Tak jak wszystkie wyroby oddziału, są to produkty najwyższej jakości, posiadające wszelkie wymagane atesty i certyfikaty.

  Podstawowe grupy asortymentowe naszych aktualnych produktów to:

  • włókna polipropylenowe cięte
  • włókna polipropylenowe o zwiększonej wytrzymałości HT
  • włókna do betonu BETON-FIB
  • włókna do betonu BETON-ZBROJ
Copyright © P.W. Foliarex Sp. z o.o. Casus Design